Facebook
Nazwa: Cerkov Christa

Na Facebook'u udostępniamy aktualne informacje, który powinny również znajdować się na naszej stronie www. Prosimy wszystkich, aby przyłączyli się do naszych przyjaciół i udostępniali nasze posty, bo przez to więcej ludzi może się dowiedzieć o Bogu. My nie wiemy, jaka informacja może sprawić, że człowiek uwierzy w naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i to zmieni jego życie. Każdy z nas może mieć w tym swój udział, wystarczy tylko dzielić się informacjami, które są na Facebook'u lub na tej stronie. Możecie również nasze aktualności kopiować i publikować na innych portalach społecznościowych. Można także przekazać te informacje znajomym, ale z odnośnikiem do naszej strony. Każdy, kto czyta tą wiadomość może być współuczestnikiem ewangelizacji. Wystarczy, że będziesz udostępniać informacje zamieszczone na naszej stronie.

YouTube
Nazwa: CerkovCHRISTAChannel

Na YouTube możecie oglądać nowe filmy, które będziemy stale wrzucać.

Zarejestrujcie się, aby otrzymywać aktualności z naszego kanału. Będziecie mieć dostęp do najnowszych filmów. Jeśli chcecie umieścić swój film na naszym kanale, skontaktuciej się mailowo.

Viber
Nazwa: www.CerkovChrista.com +420 739 522 105

Stworzyliśmy grupę na Viber, do której możecie się przyłączyć i otrzymywać najnowsze wiadomości. Ta grupa ma więcej celów, ale głównym jest pozyskiwanie i udostępnianie najnowszych informacji. Organizujecie konferencję, seminarium albo zgromadzenie i chcecie, żeby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób? Napiszcie zaproszenie, wstawcie zdjęcie, żeby bardziej przyciągało wzrok i wyślijcie nam na Viber albo na maila. Wrzucimy to zaproszenie na naszą stronę i będziemy informować ludzi.

Skype
Nazwa: www.CerkovChrista.com

Niektórzy korzystają tylko ze Skype'a i nie mają ani Viber ani nie są zarejestrowani na portalach społecznościowych. Aby mogli szybko zdobyć nowe informacje i je opublikować, stworzyliśmy grupę Skype, gdzie można korzystać z nagrań z konferencji itp. Więc przyłączcie się do naszej grupy, a nie umknie Wam żadna informacja.

Adres
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na maila możecie przesyłać teksty, zdjęcia, e-booki, pliki itd. Jest to bardzo dobry sposób komunikacji, bo informacje mogą być dobrze przygotowane dla administratora strony.

Telefon
Numer: +420 739 522 105

W przypadku pytań możecie dzwonić pod podany wyżej numer.

"Wspólną pracą możemy zmienić ludzkie życie"


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Książka „Prosta prawda”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.